Для лікарів амбулаторій у сільській місцевості закупили 22 автомобіля » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Для лікарів амбулаторій у сільській місцевості закупили 22 автомобіля

Автор: news_maker от 28-12-2018, 01:29, Переглядів: 451

Для лікарів амбулаторій у сільській місцевості закупили 22 автомобіля

На Житомирщині продовжують активно реалізувати ініціативу Президента України Петра Порошенка «Сільська медицина». Так, вже закупили 22 одиниці службового автотранспорту для лікарів, що працюватимуть у нових амбулаторіях, 9 з яких розпочали будувати у селах області.

Про це повідомив департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

За їх інформацією, через систему електронних торгів департамент закупив 22 службових автомобіля марки Renault Duster для лікарів, які незабаром працюватимуть в амбулаторіях нового зразка у сільській місцевості. Загалом після тендерних процедур вартість автотранспорту склала 10 млн 538 тис. грн, з яких 479 тис. грн – за одну машину. Такий транспорт необхідний лікарям для того, аби швидко дістатись до пацієнта у будь-який населений пункт, який обслуговуватимуть фахівці сільської амбулаторії.

Окрім цього, на Житомирщині продовжується будівництво 9 нових сучасних амбулаторій із житлом на 1-2 лікаря.

Як зазначив голова ОДА Ігор Гундич під час засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини, вже у 2019 році у селах планують завершити будівництво 22 сучасних амбулаторій із житлом для лікарів.

На розбудову сільської медицини Житомирщина отримала 194,5 млн грн з держбюджету, які спрямовуються на будівництво амбулаторій та закупівлю 22 одиниць службового автотранспорту. Загальна кошторисна вартість однієї амбулаторії складає 7 млн 200,0 тис. грн.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: