У Житомирі виконком підвищив тарифи на вивіз сміття » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі виконком підвищив тарифи на вивіз сміття

Автор: news_maker от 11-01-2019, 10:31, Переглядів: 887

У Житомирі виконком підвищив тарифи на вивіз сміття

9 січня, виконавчий комітет міської ради розглянув 14 основних питань порядку денного, 3 з яких направили на доопрацювання, та 7 додаткових питань.

Зокрема: члени виконавчого комітету прийняли рішення про затвердження фінансового плану КП «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №5» Житомирської міської ради, демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами в м. Житомирі, встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються ПП «ВЖРЕП №4» та погодження інвестиційної програми у сфері поводження з побутовими відходами у м. Житомирі, встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, що надаються ПП «ВЖРЕП №8» тощо.

«Тариф зростає на 66%, бо зросла зарплата, вартість палива, змінилися норми накопичення сміття. Крім того, у новий тариф вже закладений вивіз великогабаритного сміття. Тариф для населення буде 16,17 грн, а було 8 грн. Тобто, вартість зросте на 100%, але хочу відмітити, що наші тарифи нижчі, ніж середні по Україні. Наприклад, у Малині вже давно 30 грн. Ми все одно відстаємо», - пояснив директор ПП «ВЖРЕП №4», депутат міської ради від Опозиційного блоку Володимир Тичина.

Члени виконкому уточнювали, де і за якою ціною купують пальне. Віра Гринишина зауважувала, що тарифи не обґрунтовані і їх піднімають, але гарантії немає, що зміниться якість послуг. На захист приватного ЖЕКу виступив член виконкому Руслан Годований.

«Якщо ми хочемо, щоб місто було чистим, щоб вчасно прибиралось, ми маємо підняти тариф. Я розумію, що під вибори усі ми не бажаємо піднімати будь-які тарифи, хочеться ж написати, що от я відстоював мінімальний тариф. Тому я пропоную не відкладати зараз з цим рішенням, усі служби погодили ці нові тарифи. Ми маємо дати можливість людям працювати, ремонтувати техніку, купувати нові контейнери – тому пропоную підтримати це рішення», - наголосив Руслан Годований.

Після перерви члени виконкому вирішили обговорити ще один проект рішення, який стосується підняття тарифів на вивезення сміття комунальним підприємством КАТП-0628, яке очолює депутат міськради від Опоблоку Сергій Колесник. Він також повідомив, що населення за новими тарифами платитиме 16 грн.

Член виконкому Світлана Півоварова, яка керує приватним ЖЕКом №8, звернула увагу, що тариф її підприємства не переглядався з 2012 року, і там ще закладена зарплата 1,3 тис. грн.

Врешті, члени виконкому більшістю голосів ухвалили нові тарифи на вивезення сміття для двох приватних ЖЕКів та КАТП-0628. З 20 присутніх членів виконкому не підтримали підняття тарифів лише двоє – Віра Гринишина та Марія Бовсуновська. Загалом у складі міськвиконкому 25 людей.

Також, члени виконавчого комітету проголосували за те, щоб передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради виконані роботи по об’єкту: «Реконструкція приміщення по вул. Героїв Десантників, 23 в м. Житомирі під амбулаторію сімейного лікаря» на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня №2. Під час засідання члени виконавчого комітету прийняли рішення про затвердження 12 інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, 4 інформаційних та технологічних карток публічних послуг.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: