Понад 120 спортсменів подали заявки на здобуття щомісячних стипендій від голови ОДА » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Понад 120 спортсменів подали заявки на здобуття щомісячних стипендій від голови ОДА

Автор: news_maker от 25-01-2019, 08:30, Переглядів: 394

Понад 120 спортсменів подали заявки на здобуття щомісячних стипендій від голови ОДА

Цьогоріч спортсмени Житомирщини отримуватимуть 50 щомісячних стипендій від голови ОДА удвічі більшим розміром, ніж минулого року, – від 1,6 до 8 тис. грн.

Претендентами на здобуття стипендій є понад 120 спортсменів, яких висунули старші тренери збірних команд області з виду спорту, голови обласних спортивних федерацій (осередків Всеукраїнських спортивних федерацій), керівники фізкультурно-спортивних установ та організацій.

Про це повідомила начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь.

За її словами, прийом заявок та документів на здобуття щомісячних стипендій голови ОДА завершився 10 січня 2019 року.

«Цьогоріч у нас 121 претендент серед спортсменів Житомирщини. Це переможці та призери чемпіонатів та Кубків Європи, світу, чемпіонатів України серед дорослих, молоді та юніорів. За ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича ці спортсмени вже отримуватимуть удвічі більші стипендії – від 1,6 тис. до 8 тис. грн. Загалом на 2019 рік в обласному бюджеті на виплату стипендій передбачили 2 млн 400 тис. грн», – повідомила Світлана Гресь.

50 щомісячних стипендій виплачуватимуть у розмірі:

10 стипендій по 8000 грн;
10 стипендій по 5600 грн;
10 стипендій по 2800 грн;
10 стипендій по 2000 грн;
10 стипендій по 1600 грн.

Також начальник управління додала, що засідання комісії відбудеться після державної реєстрації розпорядження голови ОДА про збільшення розміру стипендій в управлінні юстиції та офіційного опублікування у ЗМІ.

«Шляхом відкритого голосування комісія визначить, які спортсмени області отримуватимуть щомісячну стипендію від голови ОДА. Ці кошти спортсменам виплачуватимуть щомісяця, починаючи з 1 січня 2019 року, та перераховуватимуть на банківський рахунок стипендіата», – наголосила Світлана Гресь.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: