Прокуратура Житомирщини довела в апеляційному суді незаконність надання в оренду понад 90 га землі » Новини Житомира
 
 


Прокуратура Житомирщини довела в апеляційному суді незаконність надання в оренду понад 90 га землі

Автор: news_maker від 27-01-2019, 01:00, переглядів: 716

Прокуратура Житомирщини довела в апеляційному суді незаконність надання в оренду понад 90 га землі

Установлено, що наказами Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області неправомірно затверджено проекти землеустрою та передано в оренду 90,8 га землі для ведення фермерського господарства строком на 7 років мешканцю Житомирщини.

Зокрема, всупереч вимог земельного законодавства, орган державної влади не пересвідчився щодо наявності у заявника намірів створити фермерське господарство та спроможності вести господарство такого виду, чим допустив формальний підхід до розгляду його заяви та прийняття відповідного рішення.

Насправді ж особа мала на меті не створення фермерського господарства, а використання процедури створення фермерського господарства як спрощеного, пільгового порядку одержання в користування значної площі земель державної власності поза передбаченою законом обов’язковою процедурою, без проведення земельних торгів.

Доводи прокуратури Житомирським апеляційним судом визнано обґрунтованими, рішення суду першої інстанції про відмову у позові скасовано та ухвалено нове про задоволення позову. Судом визнано незаконними та скасовано накази Держгеокадастру про передачу землі в оренду, а договори оренди – недійсними, та зобов’язано фермера повернути земельні ділянки державної власності з незаконної оренди.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: