На обліку з усиновлення в області на 50 дітей менше у порівнянні з минулим роком » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На обліку з усиновлення в області на 50 дітей менше у порівнянні з минулим роком

Автор: news_maker от 3-02-2019, 23:14, Переглядів: 297

На обліку з усиновлення в області на 50 дітей менше у порівнянні з минулим роком

На Житомирщині спостерігається тенденція до зменшення кількості дітей, котрі мають статус сироти або ж позбавлені батьківського піклування. Розвиваються різні форми сімейного виховання та проводиться активна робота з родинами, котрі опинилися в складних життєвих обставинах, аби зберегти ці сім’ї.

За інформацією служби у справах дітей ОДА, на 1 січня 2019 року на обліку з усиновлення наразі перебуває 726 дітей, 524 з яких влаштовані у сімейні форми виховання – дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, опіка та піклування. А 202 дітей перебувають в інтернатних закладах області. Саме ці діти можуть бути усиновленими. Більшість таких дітлахів перебувають у соціальних закладах разом зі своїми рідними братами та сестрами.

На обліку з усиновлення станом на 1 січня 2018 року в області перебувало 779 дітей, з яких 527 були влаштовані до сімейних форм виховання. Минулого року на обліку з усиновлення було на 53 дітей більше.

Найбільш пріоритетною формою влаштування долі дитини, залишеної без батьківського піклування, в Україні залишається усиновлення. Варто зазначити, що за останні 10 років на території Житомирської області усиновлено близько 1000 дітей. З них понад 700 - громадянами України. За 2018 рік на Житомирщині усиновили 68 дітей, з яких 62 – громадянами України та 6 – іноземними громадянами.

Якщо ви давно мрієте про щасливу родину з дітьми, у вас є шанс стати батьками великої сім’ї. Шлях до батьківства – через усиновлення. 200 дітлахів чекають на тих, кого зможуть називати мамою і татом.

Нагадаємо, що при усиновленні батьки отримують:

- грошову допомогу у розмірі як при народженні дитини;
- відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
- одноразову оплачувану відпустку тривалістю 56 календарних днів (якщо усиновили двох або більше дітей надається 70 календарних днів одноразової оплачуваної відпустки);
- щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 календарних днів.

Усі питання з приводу усиновлення можна задати спеціалістам служби у справах дітей ОДА за телефоном (0412) 47-50-11.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: