Держава виділила понад 26 мільйонів гривень на облаштування зручностей у школах Житомирщини » Новини Житомира
 
 


Держава виділила понад 26 мільйонів гривень на облаштування зручностей у школах Житомирщини

Автор: news_maker від 20-02-2019, 00:06, переглядів: 647

Держава виділила понад 26 мільйонів гривень на облаштування зручностей у школах Житомирщини

Держава виділила додаткову субвенцію Житомирщині понад 26 млн грн на реалізацію програми під умовною назвою «Гідність дитини!» – облаштування зручностей у школах. Наразі управління освіти і науки обласної адміністрації збирає пропозиції від районних відділів освіти щодо облаштування туалетів усередині шкіл.

Про це повідомляє управління освіти і науки ОДА.

Загалом у 2019 році на покращення якості освіти у бюджеті закладено 1,5 мільярда гривень. Житомирській області із державного бюджету передбачена субвенція на покращення санітарно-гігієнічних норм у закладах освіти на суму 26 млн 340,5 тис. грн.

Така субвенція передбачається вперше. Туалети мають бути відбудовані протягом 2019 року.

«Дуже важлива державна програма з поки що умовною назвою «Гідність дитини». Це програма на облаштування теплих внутрішніх туалетів. За офіційною статистикою, близько тисячі шкіл — думаю, що насправді більше — не мають у ХХІ столітті внутрішніх туалетів. Звісно, коли не забезпечені базові потреби дитини, коли вона не може фізіологічні потреби справити в цивілізований спосіб, нам важко говорити про Нову українську школу», — розповідає радниця Міністра освіти і науки Іванна Коберник.

Наразі обласне управління збирає пропозиції від відділів та секторів освіти районних державних адміністрацій щодо кількості шкіл, які потребують облаштування туалетів усередині шкіл.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: