Крапку в історії з керівником медичного коледжу поставив Верховний Суд України » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Крапку в історії з керівником медичного коледжу поставив Верховний Суд України

Автор: news_maker от 25-02-2019, 09:11, Переглядів: 699

Крапку в історії з керівником медичного коледжу поставив Верховний Суд України

Верховний Суд 7 лютого 2019 року прийняв рішення про визнання законним рішення Житомирської обласної ради від 6 квітня 2017 року про дострокове розірвання контракту з директором КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» Володимиром Клименюком.

Нагадаємо, що на 10 сесії обласної ради VII скликання депутати проголосували за дострокове припинення контракту з директором медичного коледжу через ряд порушень, виявлених у ході перевірок.

Володимир Клименюк після рішення сесії подав позов до суду про визнання незаконним рішення Житомирської обласної ради та його скасування. Суд першої інстанції задовільним позов позивача. В свою чергу, Апеляційний суд Житомирської області скасував рішення суду першої інстанції і вирішив справу на користь відповідача, тобто визнав законність рішення сесії обласної ради. 7 лютого Верховний Суд ухвалив визнати законним рішення обласної ради та відмовив позивачу у поновленні його на роботу і стягнення середньомісячного заробітку за час вимушених прогулів з відповідача.

Судом надано правову оцінку підставам для звільнення Клименюка В.П., які, серед іншого, полягають у порушеннях, що призвели до фінансових втрат, порушеннях останнім обов'язків, щодо здійснення контролю за організацією навчально-виховної роботи тощо.

Таким чином, Житомирська обласна рада відстояла у суді законність свого кадрового рішення. Судове рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

З постановою можна ознайомитись за посиланням http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/79700830.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: