У Баранівській ОТГ два підприємці успішно користуються проектом «Рука допомоги» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Баранівській ОТГ два підприємці успішно користуються проектом «Рука допомоги»

Автор: news_maker от 24-03-2019, 20:58, Переглядів: 421

У Баранівській ОТГ два підприємці успішно користуються проектом «Рука допомоги»

На Житомирщині минулого року в Баранівському районі почали впроваджувати пілотний проект «Рука допомоги». Наразі два підприємці завдяки поворотній фінансовій підтримці мають власну справу, розвивають свій бізнес та працевлаштовують членів малозабезпечених сімей.

Так, 21 березня, перевіряли як працюють ці підприємці, чи виконуються всі умови проекту «Рука допомоги»: придбання інструментарію та обладнання, заявлених у бізнес-планах, та офіційне працевлаштування членів малозабезпечених родин.

У 2018 році обласна комісія з питань надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності в рамках реалізації пілотного проекту прийняла рішення щодо надання фінансової допомоги 2 учасникам пілотного проекту: Валентину Багрію та ПП «Термінал – Сервіс» (м. Баранівка).

Перший учасник проекту Валентин Багрій презентував бізнес-план «Надання послуг з ремонту автомобілів (створення СТО) та отримав фінансову допомогу у сумі 70,2 тис. грн для придбання необхідних матеріалів для проведення реконструкції приміщення під СТО та інструменту для роботи.

Другий учасник проекту – ПП «Термінал – Сервіс» – отримав безвідсоткову фінансову допомогу у сумі 70,4 тис. грн на поворотній основі для закупівлі ґрунтообробної техніки – зчіпки гідрофікованої причіпної відповідно до бізнес-плану у рамках пілотного проекту. ПП «Термінал – Сервіс» займається вирощуванням зернових сільськогосподарських культур. Придбання техніки сприятиме збільшенню вирощування с/г культур, покращенню матеріально-технічної бази підприємства, і головне – збільшенню штатної чисельності працюючих.

За умовами пілотного проекту суб’єкт господарювання упродовж 30 календарних днів з моменту підписання договору про надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі повинен працевлаштувати 2 осіб, з яких один – звільнений з військової служби після участі в АТО, друга особа – з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Так Валентин Багрій тепер має власну автомайстерню, сплачує податки та страхові внески. Планує розпочати реконструкцію приміщення під СТО. На ПП «Термінал – Сервіс» працевлаштували 2 осіб, з яких один – звільнений з військової служби після участі в АТО, друга особа – з числа членів малозабезпечених сімей. Придбана ґрунтообробна техніка готова для використання в роботі.

Довідково. Проект «Рука допомоги» спрямовано на конкретну категорію громадян – працездатних, але безробітних отримувачів соціальної допомоги, членів малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО.

Метою проекту є відпрацювання практики допомоги у працевлаштуванні та започаткуванні власної справи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. Проект пропонує учасникам три шляхи: праце­влаштування із збереженням соціальної допомоги, тимчасова зай­нятість на громадських роботах і найголовніше – поворотна фінансова допомога на започаткування власної справи.

У Баранівській ОТГ два підприємці успішно користуються проектом «Рука допомоги»
У Баранівській ОТГ два підприємці успішно користуються проектом «Рука допомоги»
У Баранівській ОТГ два підприємці успішно користуються проектом «Рука допомоги»

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: