5 родин на Житомирщині продовжують навчатися на патронатних вихователів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

5 родин на Житомирщині продовжують навчатися на патронатних вихователів

Автор: news_maker от 24-03-2019, 22:05, Переглядів: 391

5 родин на Житомирщині продовжують навчатися на патронатних вихователів

Патронатний вихователь надає дитині сімейний затишок на той час, поки її родина долає певні життєві труднощі. Наприкінці минулого року на Житомирщині розпочали навчання перші кандидати у патронатні вихователі.

Наразі навчання продовжують 5 родин. Про це повідомляє Житомирський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Кандидати у патронатні вихователі завершили базовий курс навчання кандидатів у патронатні вихователі та їх добровільні помічники та навчання з надання першої домедичної допомоги. Тепер кандидати проходять заняття з членами сім’ї кандидатів у патронатні вихователі за місцем їх проживання.

Найближчим часом послуги професійних батьків будуть доступні у Малині, Коростишівському та Новоград-Волинському районах, та Хорошівській ОТГ. Саме в цих населених пунктах знайшлися ті родини, котрі виявили бажання навчатися, щоб в скрутну хвилину стати опорою для дитини.

Якщо ви також маєте бажання допомагати дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, можете пройти навчання на патронатних вихователів. Кандидатам, що мають намір стати патронатними вихователями необхідно звернутися до обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для отримання додаткової інформації щодо процесу запровадження цієї послуги в громаді та подати відповідний пакет документів. Довідки за телефоном (0412) 47-44-07.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: