З 1 квітня розпочинається заборона на лов риби » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

З 1 квітня розпочинається заборона на лов риби

Автор: news_maker от 25-03-2019, 23:31, Переглядів: 466

З 1 квітня розпочинається заборона на лов риби

З 1 квітня розпочне свою дію заборона на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2019 році.

Про це повідомляє управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області.

Відповідно до наказу забороняється вилов водних біоресурсів у такі строки:

– на річках та їх притоках з 1 квітня до 20 травня 2019 року;
– на водосховищах та ставках з 1 квітня до 10 червня 2019 року;
– у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктів з 1 квітня до 30 червня 2019 року.

Забороняється всякий лов раків у водоймах, що підконтрольні управлінню Державного агентства рибного господарства у Житомирській області з 1 квітня до 20 червня та з 15 липня до 05 вересня, під час виношування ікри, личинок, а також першої і другої линьок.

Також у цей період забороняється пересування будь-яких плавзасобів, що належать фізичним та юридичним особам, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах області.

На період весняно-літньої заборони дозволяється любительський і спортивний лов риби з берега в межах населених пунктів, розташованих на берегах водойм і річок та за межами місць нересту однією поплавковою або донною вудками з одним гачком і спінінгом.

Кожен рибалка повинен заздалегідь ознайомитися з Правилами спортивного і любительського рибальства, щоб випадково не стати порушником.

Порушення правил рибальства під час нерестової заборони карається як накладенням штрафів, так і притягненням до адміністративної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства становить від 34 до 170 грн, за грубе порушення правил рибальства – від 340 до 680 грн.

Якщо ви стали свідком порушень рибальства повідомляйте на телефони «гарячої лінії» управління: (0412) 24-57-81, (067) 414-60-74.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: