Розмальовані писанки, дитячі посмішки, пісні, хороводи – у Житомирі розбили шоколадну писанку вагою 100 кг, яку привезли зі Львова.
Розбивали писанку, 28 квітня, Віце-прем’єр міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко та голова ОДА Ігор Гундич.
«Святкуємо Великдень разом! Українські традиції, 100-кілограмова писанка та святковий настрій у дорослих і дітей. Дякую Людмилі Зубко за прекрасну ініціативу та неймовірні емоції!», – сказав Ігор Гундич.
100-кілограмову писанку із бельгійського шоколаду привезли зі Львова, а розписувала майстриня із Житомира. На шоколадній писанці зображені орнаменти, які притаманні саме Поліссю. Шоколад роздавали усім бажаючим.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...