Житомирводоканал модернізував підвищувальну насосну станцію на Великій Бердичівській » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Житомирводоканал модернізував підвищувальну насосну станцію на Великій Бердичівській

Автор: news_maker от 12-11-2019, 15:02, Переглядів: 1276

Житомирводоканал модернізував підвищувальну насосну станцію на Великій Бердичівській

КП “Житомирводоканал” модернізувало підвищувальну насосну станцію на Великій Бердичівській, 8, яка подає воду у багатоповерхові житлові будинки, що знаходяться на цій вулиці. Відтепер на станції працює нове енергоефективне насосне обладнання європейського виробництва.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергій Кондратюк зауважив, що одним із найважливіших результатів від впровадження проекту стане значна економія витрат на енергоносії:

“Головний економічний ефект модернізації станції — 75 % економії електроенергії. Термін окупності — від 3 до 4 років. Це той ефект, яким сьогодні наші інвестори (і Світовий банк, і Європейський банк реконструкції, й інші, які готові прийти сюди, в Україну, у Житомир) захоплюються, який вони підтримують і у який готові вкладати гроші”.

До реконструкції насосна станція споживала 520 кВт на тиждень, зараз — 120 кВт. За рахунок модернізації лише цієї станції водоканал заощаджуватиме близько 5000 грн на місяць та зекономить на експлуатаційних витратах, бо сучасне обладнання не потребуватиме ремонту.

Сергій Кондратюк зауважив, що влада спільно з водоканалом і надалі спрямовуватимуть свої зусилля на модернізацію устаткування підприємства водопровідно-каналізаційного господарства:

“Ми сподіваємося на те, що нам вдасться замінити усі насосні станції у місті. Враховуючи те, що водоканалу у минулому році виповнилося 120 років, ми усі прекрасно розуміємо, у якому стані знаходяться наші інженерні мережі. І лише останні 3 — 4 роки вкладаються серйозні кошти (зокрема водоканал нарешті почав вкладати і свої гроші) у енергозберігаюче обладнання”.

За словами Сергія Кондратюка, інвестиції у енергоефективне обладнання дозволять у майбутньому знизити темпи зростання тарифів, оскільки коливання ціни на енергоносії значно впливають на рівень собівартості послуг з водопостачання та водовідведення.

Житомирський водоканал реконструював уже 5 каналізаційних та 8 водопровідних насосних станцій. Завдяки модернізації устаткування, підприємство планує з кожним роком ставати більш енергоефективним та менш енергозалежним, адже у структурі витрат виробництва видатки на електроенергію складають близько 30%.

Житомирводоканал модернізував підвищувальну насосну станцію на Великій Бердичівській

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: