Від завтра рух всіх приміських автобусних маршрутів скасовується » Новини Житомира
 
 


Від завтра рух всіх приміських автобусних маршрутів скасовується

Автор: news_maker від 17-03-2020, 19:05, переглядів: 1 596

Від завтра рух всіх приміських автобусних маршрутів скасовується

Це стосується і тих, які знаходяться у міській мережі - №104,110, 126, 147. Таке рішення прийнято на виконання постанови Кабінету Міністрів від 11.03.2020 №211 з 18.03.2020 року, а також на доручення голови Житомирської облдержадміністрації. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Шевчук під час сьогоднішнього брифінгу.

Рух автобусних маршрутів №104,110,126 та 147 буде здійснюватись лише у межах міста, №104 та 110 курсуватиме до обласної дитячої лікарні (с. Станішивка).

«До 19 березня міський громадський транспорт рухається без змін згідно графіків випуску на 70 тролейбусів, 10 трамваїв та 180 автобусів. 19 березня буде прийнято рішення щодо роботи громадського транспорту в подальшому», - йшлося під час брифінгу. Також наголошено, що під’їзд до обласної лікарні, першої міської та обласної дитячої лікарень залишиться навіть у випадку повної зупинки міського громадського транспорту.

У зв’язку з тим, що на період обмежувальних заходів зменшується кількість робочих підприємств, кількість пасажирів громадського транспорту також зменшується. Відзначено, що на сьогодні тенденція до зменшення простежується вже на 40 %. Управління транспорту і зв’язку міської ради продовжує аналізувати ситуацію з метою оперативного реагування на зміну пасажиропотоку.

Нагадуємо також, що згідно вище зазначеної постанови Кабміну, перевезення більше 10 пасажирів в трамваях, тролейбусах та автобусах на період протиепідемічних заходів заборонено. Просимо мешканців міста обмежити кількість поїздок громадським транспортом.

Від завтра рух всіх приміських автобусних маршрутів скасовується


Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: