Як у Житомирі дотримуються обмежень у громадському транспорті » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Як у Житомирі дотримуються обмежень у громадському транспорті

Автор: news_maker от 18-03-2020, 18:33, Переглядів: 692

Як у Житомирі дотримуються обмежень у громадському транспорті

Згідно постанови Кабінету міністрів від сьогодні, 18 березня, діють обмеження у громадському транспорті: маршрутках, тролейбусах, трамваях не можна перевозити більше 10 людей одночасно, повідомляє СК1. В Києві закрили метро, тому всі охочі їхати користувалися лише наземним транспортом. Величезний пасажиропотік створив солідні черги та транспортний колапс. А от у Житомирі ситуація не настільки критична.

Хоч не всі зрозуміли інструктаж з першого разу й обмежили перевезення лише з 12-ої.

Деякі житомиряни вважають – обмеження невиправдані, карантинні заходи лише посилюють паніку.

Начальник управління транспорту Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний каже, завдання на сьогодні – організаційні, жорсткіший контроль здійснюватиметься від завтра.

«На сьогодні завдання забезпечити всі організаційні заходи, а завтра вже будемо забезпечувати контроль. Контроль за виконанням даної норми покладено на органи Національної поліції, ми вже провели зранку, з ними робочу нараду, щодо даних питань. Сьогодні профілактика, сьогодні робоча група вже працює і повідомляємо керівників підприємств транспортних наших, щодо обмежувальних заходів. З завтрашнього дня буде більш посилений контроль, тому що відповідальність більш серйозна» — повідомив начальник управління транспорту Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.

У міській раді повідомляють, що є вірогідність того, що переглянуть вимоги до обмежень. Також, мають змінити пункт в постанові що стосується нерегулярних перевезень

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: