11 червня в Житомирі на другому судовому засіданні у справі смертельного ДТП, де загинули 9 працівників трамвайно-тролейбусного управління, продовжили допитувати свідків події, повідомляє Суспільне.
Перше судове засідання у цій справі відбулося 27 травня 2020 року. Тоді допитали одну потерпілу і ще п'ять – на другому засіданні. Потерпілі звинувачують у скоєному водія автоцистерни, який в'їхав в автобус з працівниками ТТУ. Адвокат обвинуваченого Сергій Єгоров з цим не погоджується:
"Мого клієнта звинувачують у порушенні правил дорожнього руху, які, як ми вважаємо, не є в причинно-наслідковим зв'язком з виникненням ДТП. Він потрапив у таку ситуацію, яка не залежала від його дій. Ми вважаємо, що він не міг уникнути цього зіткнення" - сказав Сергій Єгоров.
Потерпілий Олексій Сарновський розповів, що в тому ДТП втратив дружину:
"Моя дружина загинула у тій аварії. А в мене з одного боку було зламано 9 ребер, а з другого – 7, грудина клітина, забій головного мозку. Я лишився сам з двома дітьми" - сказав Олексій Сарновський.
"Я отримав тілесні травми середньої важкості: два ребра були зламані, два ребра забиті і забій ноги", – каже потерпілий в ДТП Віталій Булас.
Адвокат потерпілих Орест Шелепінський говорить, що самі потерпілі не згодні з позицією судді відпустити обвинуваченого під домашній арешт. З його слів, обвинувачений не визнає вини, а сторона захисту тисне на потерпілих".
"Докази, зібрані під час досудового розслідування, є достатніми, щоб висунути звинувачення обвинуваченому у вчиненні кримінального злочину. У своїй доказовій базі ми впевнені: докази достовірні і їх достатньо, щоб ухвалити обвинувальний вирок", – каже прокурор Ігор Цьомик.
Допитувати потерпілих у цій справі продовжать 12 червня.
Нагадаємо, 22 вересня 2019 року на трасі Київ-Чоп у Новоград-Волинському районі автоцистерна врізалася в автобус з працівниками Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Внаслідок ДТП 9 працівників ТТУ загинули, 11 – отримали травми. Автобус з працівниками ТТУ повертався з відпочинку у Карпатах.
21 травня виконавчий комітет Житомирської міської ради погодив розміщення вуличних терміналів продажу та поповнення транспортних карток CityCard за 19 адресами, більшість з яких вже були встановлені ...
13 травня 2025 року внесено зміни в роботу автобусного маршруту №44 (Праці — вул. Бориса Тена — Гідропарк / Міське кладовище). Коригування стосуються переважно ранкового та вечірнього часу...
У Житомирі завершили роботи із заміни трамвайного полотна на вулиці Бориса Тена — на відрізку між вулицями Хлібною та Небесної Сотні. Про це повідомляє КП «ЖТТУ»...
Житомир став одним із пілотних міст України, де стартувала розбудова безбар’єрного транспортно-пішохідного маршруту. Цей проєкт спрямований на забезпечення максимальної доступності для людей з ...