З 22 червня на території Житомирської міської ОТГ запроваджується посилення протиепідемічних заходів. Рішення щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 22.05.2020 № 578 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади» прийнято сьогодні, 22 червня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради.
Рішенням забороняється проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території, діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Також рекомендовано суб’єктам господарювання змінити режим робочого часу.
До 31 липня 2020 року заборонено:
1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, що закриває ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно; 2) переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини; 3) перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини; 4) відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”; 5) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра; 6) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; 7) роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності.
Рішенням також встановлюється графік роботи Центру надання адміністративних послуг міської ради на період карантинних обмежень з понеділка по п’ятницю – з 10.00 до 19.00 (обідня перерва: з 14.00 до 15.00)
На період дії карантинних обмежень змінено графік роботи виконавчих органів Житомирської міської ради (крім ЦНАП) з понеділка по п’ятницю – з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00).
Суб’єктам господарювання рекомендовано на період дії карантину переглянути режими роботи та встановити початок роботи о 9:00 год, 10:00 год чи більш пізній годині. Детальніше з прийнятим рішенням можна ознайомитися тут.
Нагадаємо, що рішенням міської комісії з питань ТЕБ і НС від 19 червня у Житомирській міській ОТГ посилили контроль за дотриманням населенням громади протиепідемічних заходів.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...