У Житомирі поліцейські збільшили кількість нарядів на вулицях » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі поліцейські збільшили кількість нарядів на вулицях

Автор: news_maker от 30-03-2021, 22:09, Переглядів: 300

У Житомирі поліцейські збільшили кількість нарядів на вулицях

Цими вихідними майже сотня поліцейських та нацгвардійців додатково вийшли на патрулювання міста. Обов’язковий перед службою інструктаж відбувся на майдані Корольова обласного центру. Очікуваний результат таких заходів – зниження вуличних правопорушень.

27 березня у центрі міста, на майдані Корольова, був проведений інструктаж для поліцейських та нацгвардійців, які у складі піших та автомобільних нарядів заступили на службу. Посилені профілактичні заходи тривали в обласному центрі впродовж двох вихідних днів.

- Це вже систематичні відпрацювання обласного та районного центрів, які мають на меті зменшення кількості злочинів та правопорушень. Щовихідних ми збільшуємо кількість нарядів завдяки залученню додаткових патрулів, - коментує начальник ГУ Національної поліції Житомирської області Юрій Олійник.- Уже навіть присутність на вулицях більшої кількості поліцейських дисциплінує громадян та має превентивний ефект, допомагає підтриманню належного рівня правопорядку та безпеки.

За час відпрацювання поліцейські та нацгвардійці нагадували житомирянам та гостям міста, а також працівникам торгівельних та розважальних закладів про необхідність дотримання карантинних заходів та рекомендацій органів охорони здоров’я. Загалом поспілкувалися з кількома сотнями жителів обласного центру та перевірили понад 120 закладів.

У більшості випадків містяни одразу реагували на зауваження та припиняли правопорушення. Утім, у разі відвертого ігнорування вимог карантинних обмежень, правоохоронці складали відповідні адміністративні матеріали. У результаті зафіксували 12 випадків порушення правил щодо карантину людей (ч. 1 та ч. 2 ст. 44-3 КУпАП), з них 4 – у закладах торгівлі, громадського харчування та розваг.

Серед інших кількох десятків виявлених поліцейськими правопорушень - публічне розпиття спиртних напоїв, дрібне хуліганство тощо. Також поліцейські реагували за повідомленнями про домашнє насильство, у 7 випадках були складені відповідні адміністративні матеріали за ст. 173-2 КУпАП та направлені на розгляд суду.

Під час профілактичних заходів патрулі перевірили понад півсотні осіб, які перебувають на обліках та схильні до вчинення правопорушень.

- У результаті відпрацювань ми спостерігаємо значне зменшення кількості крадіжок з автомобілів, відсутність грубих порушень громадського порядку, інших вуличних інцидентів, тож такі заходи ефективні та проводитимуться і надалі, - проінформував начальник Житомирського РУ поліції Сергій Синявський.У Житомирі поліцейські збільшили кількість нарядів на вулицях
У Житомирі поліцейські збільшили кількість нарядів на вулицях
У Житомирі поліцейські збільшили кількість нарядів на вулицях
У Житомирі поліцейські збільшили кількість нарядів на вулицях
У Житомирі поліцейські збільшили кількість нарядів на вулицях

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: