На пляжах у Гідропарку вода відповідає гігієнічним нормам » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На пляжах у Гідропарку вода відповідає гігієнічним нормам

Автор: news_maker від 27-06-2021, 11:02, переглядів: 570

На пляжах у Гідропарку вода відповідає гігієнічним нормам

Станом на 24 червня у Житомирі на дитячому та дорослому пляжі в міському Гідропарку, за результатами досліджень обласного лабораторного центру, вода відповідає гігієнічним нормам.

Про це Суспільному розповів представник Житомирського обласного лабораторного центру Святослав Ковтун.

За результатами досліджень, які проводили минулого тижня, вода у міському Гідропарку відповідає нормам за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками, проте в лабораторії зафіксували перевищення індексу кишкової палички.

"Минулого тижня ми бачили, що там було забруднення за індексом кишкової палички. Цей показник становив 9,5 тисяч, при нормі до 5 тисяч, – каже Святослав Ковтун. – Можна сказати, що на даний час результати такі – купатися там можна".

24 червня працівники обласного лабораторного центру знову виїхали перевірити якість води в Гідропарку. Представниця лабцентру Олена Шатковська відібрала з річки понад 10 літрів води для бактеріологічних та санітарно-хімічних досліджень.

"Для відбирання проб ми використовуємо пристрій батометр. Ми занурюємо його на глибину 25 сантиметрів і більше. Далі розливаємо воду в стерильні пляшки. Ці дослідження виявляють чи є кишкова паличка та такі ентеробактерії як сальмонельоз та дизентерія. Також наша хімічна лабораторія досліджує чи достатньо кисню у воді, щоб дихати живим організмам", – сказала Олена Шатковська.

Відібрані зразки після реєстрації заносять до лабораторій. Результати досліджень стають відомими через п'ять днів.На пляжах у Гідропарку вода відповідає гігієнічним нормам
На пляжах у Гідропарку вода відповідає гігієнічним нормам

Категорія: Новини / Відео


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: