Нечистоти з каналізаційної насосної станції більше не потрапляють у річку Тетерів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Нечистоти з каналізаційної насосної станції більше не потрапляють у річку Тетерів

Автор: news_maker від 12-08-2021, 20:55, переглядів: 1 184

Нечистоти з каналізаційної насосної станції більше не потрапляють у річку Тетерів

Станом на 12 серпня каналізаційні стоки не потрапляють в річку Тетерів, роботу каналізаційної насосної станції відновили, рівень кисню у воді стабілізували.

Про це Суспільному розповів директор КП "Житомирводоканал" Андрій Нікітін.

За його словами, працівники водоканалу змогли запустити один насос, який відкачує усі стоки і направляє їх на очисні споруди. 12 серпня ввечері на каналізаційній насосній станції планують почати встановлювати ще один двигун.

"Ближче до вечора до нас приїде двигун, відновлений в Обухові. Ми його встановимо і ближче до півночі у нас буде два агрегати, які убезпечать роботу станції до завершення її реконструкції", – сказав Андрій Нікітін.

Екологи та рибоохоронці наразі рахують кількість риби, яка загинула через аварію на каналізаційній станції.

"Нижче за течією дуже багато риби загинуло, – каже заступник керівника міського управління рибоохорони Ігор Чернилецький. – Ми перед аварією провели нерестову компанію, охороняли цю рибу, а зараз бачимо, як вона гине і серед неї дуже багато малої риби".

Директор водоканалу Андрій Нікітін каже, що воду у річці продовжують збагачувати киснем.

"Якщо спершу рівень кисню у нас був 1,2 одиниць на середину дня, то до вечора у нас рівень кисню становив більше 6 одиниць при нормі – 4, тобто річка доволі швидко відновлюється", – сказав Нікітін.

Рибалка Юрій Бузиновський показав нашим кореспондентам залишки риби, яка загинула на річці в районі села Слобода-Селець. В день аварії на каналізаційній станції, чоловік рибалив.

"Ближче до 11-12 години, я побачив, що риба піднімається і йде прямо у густу траву. Риба масово стала випливати на поверхню і хапати повітря. Потім підійшли хлопці і сказали, що прорвав водоочисний і вся ця гидота пішла у річку. Почався масовий мор риби", – розповів рибалка Юрій Бузиновський.

Категорія: Новини / Відео


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: