У Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 впроваджують медіаосвіту. Тут відкрили експериментальний медіаклас, де учнів вчать основам журналістики. Йдеться про факультативне навчання із залученням спеціалістів ЖДУ імені Івана Франка.
21 вересня у міській раді учні 5–А класу гімназії представили проєкт «Культурна спадщина журналістики Полісся», а також власноруч написані пресрелізи. Попри свій юний вік, діти розуміють: бути медіаграмотним сьогодні - необхідно.
Окремий шкільний медіацентр очолюватиме класний керівник. Буде розроблено спеціальний сайт з розділами та тематичними підрозділами. За кожний напрямок відповідатиме один учень, який наповнюватиме підрозділ інформацією.
Окрім того, медіацентр організовуватиме творчі звіти та конкурси дописувачів, публічні диспути, ток-шоу, екскурсії до місцевих редакцій газет, конкурси фотографій тощо.
Програма складатиметься з чотирьох модулів, кожен з яких розрахований на рік. Вивчатимуть репортажну й журнальну фотографії та вебдокуметалістику.
«Під час першого модулю вивчатимуть мистецтво фотографії . Учні двічі на тиждень проходитимуть навчання у ЖДУ імені Івана Франка. Під час першого семестру модуля вивчатимуть фотожурналістику, історію фотографій, традиції та обряди Полісся. У другому семестрі учні вивчатимуть основи дизайну. В кінці модуля планується фінальна виставка фоторобіт учнів», - йшлося під час зустрічі у міській раді.
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...