У Житомирі у сфері надання соціальних послуг впроваджено «Дію.QR» » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі у сфері надання соціальних послуг впроваджено «Дію.QR»

Автор: news_maker від 30-09-2021, 21:43, переглядів: 1 176

У Житомирі у сфері надання соціальних послуг впроваджено «Дію.QR»

Відтепер паперові копії документів не є обов'язковими для отримання послуг у спеціалістів департаменту соцполітики. З’явилася можливість електронної подачі документів за допомогою застосунку "Дія", а надсилати їх можна, відсканувавши QR-код. Наліпки з QR-кодами розміщені на столах спеціалістів департаменту.

«Щоб відправити копію документа на пошту органів соціального захисту, необхідно за допомогою мобільного застосунку «Дія» відсканувати QR-код, який знаходиться на столі у спеціалістів, а потім на своєму телефоні у «Дії» підтвердити передачу копії документа. Ці QR-коди розроблені індивідуально і містять у собі електронну адресу спеціаліста того підрозділу, куди має надійти документ. Спеціаліст його отримав та роздруковує», - розповідає Вікторія Краснопір, директорка департаменту соціальної політики міської ради.

На сьогодні житомиряни за допомогою QR-коду мають змогу передати 4 документи: ID-паспорт, ідентифікаційний код, довідку ВПО та свідоцтво про народження дитини.

Це зручно для відвідувачів, яким не потрібно носити папери з ризиком десь забути. А для спеціалістів департаменту нова можливість допомагає оптимізувати та автоматизувати роботу, оскільки не витрачається час на знімання копій з оригіналів.

У департаменті кажуть, що найчастіше QR-кодами користуються люди для отримання послуги «Муніципальна няня», допомоги при народженні та пільг. Менше - для отримування субсидій.

З листопада цього року Україна увійде в режим paperless. «Державою визначено, що ми відходимо від паперових документів та йдемо у світ цифровізації. Використання цифрових документів – це зручно для людей. «Режим «без паперів» – це коли державні органи в Україні не можуть вимагати паперові документи, довідки та посвідчення, якщо інформація є в державних реєстрах», - пояснюють у департаменті.У Житомирі у сфері надання соціальних послуг впроваджено «Дію.QR»
У Житомирі у сфері надання соціальних послуг впроваджено «Дію.QR»
У Житомирі у сфері надання соціальних послуг впроваджено «Дію.QR»

Категорія: Новини / Відео


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: