У Житомирі відсторонили від роботи більше 40 вчителів, які не зробили щеплення від COVID-19 » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі відсторонили від роботи більше 40 вчителів, які не зробили щеплення від COVID-19

Автор: news_maker від 18-11-2021, 20:16, переглядів: 329


Станом на 18 листопада у Житомирі відсторонили від роботи більше 40 освітян, котрі не зробили щеплення від COVID-19. У п'яти школах міста діти продовжують вчитися дистанційно.

Про це Суспільному розповіла заступниця керівника міського департаменту освіти Раїса Кошевич.

За її словами, від роботи відсторонили працівників, котрі відмовилися вакцинуватися, або ж ухиляються.

"Станом на сьогодні (18 листопада – ред.) в системі загальної, позашкільної, дошкільної освіти і профтехосвіти налічується 41 такий працівник. П'ять шкіл тимчасово продовжують вчитися дистанційно. 26 із 33 шкіл працюють. Керівники впоралися з цією проблемою і знайшли можливість робити взаємозаміну тим працівникам, які відсторонені", – говорить Раїса Кошевич.

Наталія Захарчук – класна керівниця 6-А класу житомирської школи №10. Каже, що в класі вчиться дитина з інвалідністю, котрій під час уроків потрібен асистент вчителя. Зі слів вчительки, з восьмого листопада асистента відсторонили від роботи.

"Хлопчик уже звик до свого асистента, котрий знає свою роботу, – розповідає кореспондентам Суспільного Наталія Захарчук. – І сьогодні дитина залишається без асистента. Коли це робила спеціально навчена людина, то вчитель був тільки провідником. А тепер треба все робити вже самій, і це кожен вчитель з кожного предмету. Дитина потребує більшої уваги, але ми не можемо позбавити уваги вчителя весь клас. І це напруга, бо треба і клас тримати, і з інклюзивною дитиною спілкуватися".

Асистентів вчителів в школі №10 заміняти нікому.

"Якщо ми говоримо про асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах, то тут не так просто знайти заміну, – каже директор школи №10 Олександр Величко. – Треба шукати нову людину, яка буде вникати в процес, яка буде вивчати дитину. Ми на сьогодні досягли показника у понад 90% щеплених працівників. І виникає питання: навіщо ці накази МОЗу?"

Зі слів директора школи №10, у їхньому навчальному закладі відсторонили чотирьох невакцинованих працівників, в тому числі, двох педагогів.

"Посеред навчального року випало два педагоги. Це негативно впливає на освітній процес, бо їм треба знайти заміну або тимчасово взяти на роботу ще когось. А заміни оплачуються менше, ніж звичайний урок, який є в штатному розкладі", – сказав Олександр Величко.

Категорія: Новини / Відео


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: