У Житомирі мітингували проти перепрофілювання обласного ліцею в спортивний заклад » Новини Житомира
 
 


У Житомирі мітингували проти перепрофілювання обласного ліцею в спортивний заклад

Автор: news_maker від 29-11-2021, 21:59, переглядів: 795


29 листопада більше 30 батьків із учнями Житомирського обласного ліцею прийшли до обласної ради. Люди виступали проти перепрофілювання ліцею в спортивний спеціалізований заклад.

Про це Суспільному розповіла заступниця директорки ліцею Наталія Левенчук.

За її словами, про зміну профілю навчального закладу колектив ліцею дізнався у п'ятницю 26 листопада.

"Ми дізналися про зміну профілю нашого навчального закладу і що найближчим часом станемо обласним спортивним ліцеєм, – каже Наталія Левенчук. – Наш колектив, дирекцію закладу ніхто не збирав і ніхто нічого не обговорював".

Після повідомлення про перепрофілювання ліцею у закладі організували батьківські збори.

"Це було дуже несподівано, – каже батько ліцеїстки Роман Ткаченко. – У п'ятницю ввечері відбулися батьківські збори і ми почули таку звістку. Це викликало шквал негативних емоцій, просто обурення, бо депутати, як засновники, не повідомивши батьків та дирекцію ліцею, вирішили зробити таку наругу над цим закладом".

"Я дуже обурена тим, що наш ліцей хочуть перейменувати у профільний спортивний заклад, хоча він є у нас лише один-єдиний ліцей для обдарованих дітей, де навчається обдарована молодь з усієї області, а не тільки міста, – каже мама ліцеїстки Лілія Вишневич. – Наших дітей хочуть позбавити якісної освіти, яку вони можуть отримати тут".

За словами заступниці директорки ліцею Людмили Расухіної, матеріально-технічна база для навчання учнів за спортивним профілем відсутня у закладі.

"Кожна дитина має право на самореалізацію, але наш ліцей від початку створення був орієнтований засновником (обласною радою) на навчання академічної обдарованої молоді переважно з сільської місцевості, тобто вся база ліцею: і матеріальна, і наукова спрямована на те, щоб розвивати академічні здібності ліцеїстів", – зазначила Людмила Расухіна.

29 листопада група батьків разом із дітьми поїхала до обласної ради. Люди стояли з плакатами та висловлювали протест проти перепрофілювання ліцею.

"Мені треба, щоб працював ліцей, і щоб діти навчалися там, – каже бабуся ліцеїстки Катерина Чернякова. – В мене п'ять онуків і я хочу, щоб вони навчалися у цьому ліцеї, який надає дуже цінну безкоштовну освіту".

Згодом люди зайшли у фоє обласної ради.

Після годинної розмови голови обласної ради Володимира Федоренка з дирекцією ліцею, керівник обласної ради надавати будь-які офіційні коментарі відмовився.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: