Естонія зголосилась бути провайдером відновлення інфраструктури Житомирщини » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Естонія зголосилась бути провайдером відновлення інфраструктури Житомирщини

Автор: news_maker від 29-07-2022, 20:58, переглядів: 1 063


26 липня відбулася онлайн-зустріч за участі заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, із Надзвичайним і Повноважним Послом Естонії в Україні Каімо Кууском, Надзвичайним та Повноважним Послом України в Естонії Мар’яною Бецою та народними депутатами України, де було обговорено нові можливості для відновлення інфраструктури Житомирщини, що постраждала від дій російських окупантів.

Від Житомирської обласної військової адміністрації долучилися начальник ОВА Віталій Бунечко спільно зі своїм заступником Віктором Градівським та представники профільних структурних підрозділів ОВА.

«Відзначу, що Житомирщина є однією з перших областей, де розпочалася реалізація міжнародних проєктів. В рамках цієї співпраці ми прагнемо побудувати новий дитячий садочок в Овручі, за прикладом найкращих освітніх й безбар’єрних просторів у наших сусідів», — сказав Віталій Бунечко

Начальник Житомирської ОВА також зазначив, що міжнародні партнери мають намір долучитися до відбудови та будівництва 15 інфраструктурних об’єктів області. До списку входять заклади освіти, музична школа, рятувальне депо, мости та інші об’єкти. Та саме Естонія зголосилась бути провайдером цього процесу на міжнародному рівні.

«Під час відбудови країни ми маємо можливість впроваджувати найактуальніші європейські проєкти та технології, користуючись досвідом зокрема наших естонських друзів та їх партнерів. Також найбільш важливо, відновити ті об’єкти, які потребують швидкої відбудови до настання осінньо-зимового періоду», — підкреслив Віталій Бунечко.

Як наголосили учасники наради, виклики спричинені війною, можуть дати потужний поштовх до змін в Україні. В найближчому майбутньому багато роботи, але є впевненість у втіленні всіх планів та відновлення пошкоджених об’єктів, перетворивши їх на сучасні будівлі та заклади, що мають відповідати усім безпековим нормам.Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: