Кризова кімната одночасно може приймати до десяти постраждалих. Тут жінкам та дітям гарантується безпека, надається цілодобова підтримка фахівців.
«Наразі проблема домашнього насильства досить гостра, тим більше в умовах війни. Завдяки співпраці в проєкті «Трамплін до рівності» нам вдалося відкрити цю кризову кімнату. Ми вдячні всім партнерам за підтримку та реалізацію такої важливої ініціативи», — каже заступниця міського голови Марія Місюрова.
У кризовій кімнаті можна отримати прихисток на період від 10 до 20 днів і одночасно отримати психологічні, юридичні послуги, за потреби фахівці організують отримання медичних послуг.
«Кризова кімната відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам, має кухню та все необхідне для тимчасового проживання. Хочу зазначити, що також об’єкт повністю забезпечений захистом - відеоспостереженням. Місцезнаходження кризової кімнати не розголошується з метою безпеки. Щоб потрапити сюди, постраждалим від насильства необхідно звернутися до поліції або до Центру соціальних служб, — розповідає директорка Центру соціальних служб міської ради Ольга Юрченко, — Наші телефони: 063-354-65-20, 050-527-56-87. Наша адреса: майдан Польовий, 8, каб. 101».
Кризова кімната створена у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) за фінансування уряду Швеції спільно з Житомирською міською радою.
5 березня 2025 року міськвиконком Житомирської міської ради затвердив Порядок проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах ...
25 березня житомиряни стали свідками того, як ремонтники ліквідовують яму з водою на перехресті вулиць Покровської та Грушевського, засипаючи її зрізаним асфальтом...