Житомирський лялькар Сергій Соловйов взяв участь у міжнародному фестивалі театрів ляльок » Новини Житомира
 
 


Житомирський лялькар Сергій Соловйов взяв участь у міжнародному фестивалі театрів ляльок

Автор: news_maker від 28-09-2022, 19:55, переглядів: 940


Про це повідомляє Управління культури та туризму Житомирської ОВА.

Відомий житомирський лялькар Сергій Соловйов взяв участь у міжнародному фестивалі театрів ляльок, організованого UNIMA Німеччини (місто Нордхейм театр Der Naht). Головною темою професійного симпозіуму стало вторгнення росії в Україну.

Як розповідає пан Сергій, перш за все відбулася зустріч із бургомістром Гільден, представниками місцевого парламенту і міністерства культури щодо залучення до збору гуманітарної допомоги на виступах і розробки планів на майбутні проєкти.

Виступи акторів Театру-студії ляльок-маріонеток “Комплімент” Сергія Соловйова, Тетяни Ковальчук та Анастасії Соловйової по збору гуманітарної підтримки для України, зокрема відбулися в Нордхеймі, Гільдені перед представниками 7 країн світу, української діаспори і біженцями з України.

Так, загалом за час виступів була зібрана гуманітарна допомога на приблизну суму 1500€ та передана ГО «Волонтерський Штаб Житомира», а саме: апарат для вентиляції легень, мобільний кисневий концентратор, компресійні накладки і перев’язувальні матеріали, медикаменти, засоби гігієни, чоловіча білизна, допоміжні медичні засоби.

Також житомирські лялькарі взяли участь у сумісних (Україна, Німеччина, Франція, США, Африка) творчих майстеркласах на фестивалі, результатом яких став етюд “Історія одного кохання” – хореографічна розповідь про війну і розлуку родини.

Крім того, під час театрального вечора проходили особисті консультації та бесіди про війну в Україні, в яких умовах доводиться працювати театрам і закладам мистецтва.
Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: