22 лютого, 11 родин дітей з вадами слуху отримали слухові апарати у межах крос-секторального проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
«Найпріоритетнішим напрямком роботи є підтримка дітей. Адже кожна дитина має право бути здоровою, навчатися, жити повсякденним життям, не зважаючи на ситуацію в країні. Кожна сім'я, яка має дітей, заслуговує на підтримку. У проєкті спрямовуємо всі зусилля на підтримку дітей та їх родин у таких напрямках: охорона здоров’я, освіта, соціальний захист, розвиток та дозвілля», - розповідає керівниця крос-секторального проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» Маргарита Сіранчук.
На Житомирщині є потреба у забезпеченні дітей слуховими апаратами. На обліку в обласному сурдологопедичному кабінеті КНП «Житомирська обласна клінічна лікарня» у реєстрі дітей з вадами слуху, що потребують кохлеарної імплантації, та втратою слуху ІІІ-ІV ступеня, перебуває понад 350 дітей.
Сьогодні завдяки партнерству Житомирської ОВА, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та імплементуючого партнера фонду в Житомирській області ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» передали 17 слухових апаратів для 11 родин.
Усі діти, які отримали слухові апарати, мають можливість звернутись за консультаціями до центру вохопротезування «Все для вуха». Вдячні координатору управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації за напрямком «Дитяча сурдологія», завідувачу сурдологопедичним кабінетом Роману Мудраку за підтримку дітей.
У межах крос-секторального проєкту це вже друга передача слухових апаратів для дітей на Житомирщині. У вересні минулого року 16 слухових апаратів отримали діти із Житомирської, Олевської міських, Брусилівської, Іршанської, Романівської, Черняхівської селищних, Барашівської, Глибочицької, Курненської, Чижівської сільських територіальних громад.
Від початку війни Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) активно надає допомогу Житомирській області. Влітку був між Дитячим фондом та Житомирською обласною військовою адміністрацією був підписаний Меморандум про співпрацю та взаємодію. Дана угода дала офіційний старт програмі співробітництва в масштабах всієї області. Житомирська область – перша з областей, де був підписаний подібний стратегічний план взаємодії.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...