Співробітників пенітенціарної служби Житомирщини привітали з професійним святом » Новини Житомира
 
 


Співробітників пенітенціарної служби Житомирщини привітали з професійним святом

Автор: news_maker від 22-04-2023, 17:15, переглядів: 451


З нагоди 25-річчя з Дня створення пенітенціарної служби заступник начальника ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько відвідав установи виконання кримінальних покарань у Бердичеві – Бердичівську виправну колонію №70 та Бердичівський виправний центр №108.

Привітав працівників з професійним святом, відзначив їх внесок у дотримання правопорядку та безпеки в регіоні та ознайомився з умовами перебування засуджених.

У цих виправних закладах відбувають покарання зокрема й засуджені за тяжкі злочини, включаючи довічне ув’язнення. Саме тому в обидвох установах постійно ведеться робота із впровадження сучасних систем безпеки та проводяться навчання для підвищення професійних навичок співробітників. Зараз тут триває модернізація системи відеомоніторингу, в рамках якого до відеонагляду пенітенціарних закладів буде інтегровано інтелектуальні камери з розпізнаванням обличчя.

Засуджені під час відбуття покарання мають можливість працювати на виробництві. Так у Бердичівській виправній колонії виготовляють бетонні вироби, займаються деревообробкою, а також пошиттям військової форми для наших захисників. А у Бердичівському виправному центрі №108 займаються столярною справою, виготовленням бруківки та виробами з металу. Такий підхід надає можливість засудженим опанувати різні спеціальності, щоб швидше адаптуватися до звичайного життя після звільнення.Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: