Учасники весняної сесії «Школи місцевого самоврядування» отримали сертифікати про проходження курсу » Новини Житомира
 
 


Учасники весняної сесії «Школи місцевого самоврядування» отримали сертифікати про проходження курсу

Автор: news_maker від 8-05-2023, 00:12, переглядів: 164


Житомирська освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування» — це унікальний освітній курс, спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування. Проєкт спрямований на активізацію молодіжної ініціативи, мотивування молоді до активної участі у громадському та суспільно-політичному житті міста. За понад 20 років існування школа випустила більше 3 тисяч учнів.

Днями учасники весняної сесії отримали сертифікати про проходження курсу.

Слухачі і слухачки залюбки поділилися своїми враженнями.

«Тут я за настановою своєї знайомої. І враження у мене найкращі. Фактично нам розказали, як функціонує місто, розкрили такі деталі, яких я ніколи не знав. Я зрозумів, що функціонування міста, міська рада — це не просто якась ефемерна річ... Це дуже складний та виважений механізм. Лекція про те, що можна замовляти деякі послуги в Дії була прекрасна. Хотілося би, щоб школа продовжувала функціонувати. Такі програми позитивно впливають на фінансову освіченість людей, освіченість в цілому. Також тут можна зустріти однодумців», — розповідає Іван Чупахін

«Було надзвичайно цікаво. Я думала, що це буде нудно. Зовсім ні. Кожного спікера я намагалася занотовувати. Спеціально сідала попереду, щоб почути, побачити, поставити свої запитання. Я навчалася у декількох навчальних закладах, маю досвід роботи, маю досвід створення нових проєктів. Однак, саме у «Школі місцевого самоврядування» я отримала чітке доповнення. У мене склався пазл, картина», — розповідає випускниця школи Віта Розбицька-Гаврилюк. На її думку, в «Школу місцевого самоврядування» мають приходити зрілі люди, які розуміють, чого вони хочуть, прагнуть щось змінити і дійсно горять своєю справою.

Віта Кононюк у «Школі місцевого самоврядування» вже вдруге. «Однозначно школа притягує. Я мама в декреті, але мені це не заважає прийти сюди, послухати цікавих людей, які несуть свої ідеї та погляди. Я думаю, що кожен з нас може щось змінити. Дякую міській раді, дякую лекторам за цікаві заняття», — сказала Віта.

Галина Пендюр порівняла свої враження від освітнього курсу з класним післясмаком, який лишається після прочитання гарної книги або перегляду якісного кінофільму. «Хочу висловити щиру вдячність організаторам «Школи місцевого самоврядування». Окремо дякую спікерам за те, що надихали та давали поради», — додала Галина.

«Сподіваюся, що усі наші слухачі і слухачки, які доєдналися до нас на початку курсу, успішно пройшли навчання. У них були різні лектори. Вони багато чого дізналися, проходили тренінги, зустрічалися з депутатами, представниками громадських організацій, керівниками виконавчого комітету Житомирської міської ради. Впевнена в тому, що всі знання, які вони отримали, надихнули їх на нові звершення і проєкти, відкрили для них нові можливості і дали зрозуміти, що вони дуже нам потрібні як молоді кадри, а ще більше, як активні громадяни свого міста і України», — сказала начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

«Завдання міської ради — бути відкритими. Ми до цього прагнемо, навчаємося, постійно вдосконалюємося», — зазначив секретар міської ради Віктор Клімінський. Він висловив сподівання, що учасники програми, незалежно від сфери своєї діяльності, отримані знання та досвід використають на благо нашого міста.

«Спілкування з вами нас надихає. Надихає змінюватися, ставати кращими, — поділилася заступниця міського голови Марія Місюрова та додала: «Хотілося би побажати, щоб наша наступна «Школа місцевого самоврядування» відбулася в мирній, вільній Україні».Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: