Жителі Житомирської області отримали вже понад 300 ваучерів на навчання » Новини Житомира
 
 


Жителі Житомирської області отримали вже понад 300 ваучерів на навчання

Автор: news_maker від 10-07-2023, 21:28, переглядів: 19


З 15 березня, коли перший у 2023 році житель Житомирщини отримав ваучер на навчання, і до сьогодні служба зайнятості видала вже 322 документи, які дають право безоплатно підвищити кваліфікацію, пройти перепідготовку чи отримати іншу спеціальність з переліку актуальних на сьогодні. Про це повідомляє Житомирська обласна служба зайнятості.

«Серед 123 професій і спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер, майбутні учні й студенти з числа дорослого населення Житомирщини обрали поки лише близько 20-ти. Затребувані професії робітника фермерського господарства, кравця, кухаря, водія і монтажника гіпсокартонних конструкцій, серед спеціальностей лідирують «Медсестринство», «Психологія» і «Менеджмент».

Найбільше ваучерів (140) видано для перепідготовки за робітничими професіями, 112 – для підвищення кваліфікації і 70 – для підготовки за іншою спеціальністю у закладах вищої освіти», – йдеться у повідомленні.

За кількістю звернень за ваучерами найбільш активним був червень: видано 121 документ. Саме у червні, напередодні вступної кампанії у виші, до служби зайнятості почали звертатись бажаючі отримати додаткову спеціальність на основі вже наявних ступеня бакалавра або магістра. Поки користуються попитом 9 спеціальностей. Окрім названих вище, ваучери видані ще для підготовки за такими популярними нині, як «Електроенергетика», «Комп’ютерна інженерія», «Соціальна робота», «Середня освіта», «Готельно-ресторанна справа», «Геодезія та землеустрій».

165 жителів області, які отримали ваучери, вже уклали договори з обраними закладами освіти на загальну суму понад 1,9 млн грн. Фінансується програма підвищення конкурентоспроможності дорослого населення на ринку праці з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Повна інформація щодо ваучерів – на сайті Державного центру зайнятості https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Нагадаємо: ваучер – це документ встановленого зразка, який дає можливість сплатити за навчання. Отримати його можуть люди віком від 45 до 60 років, люди з інвалідністю, звільнені зі служби військовослужбовці, внутрішні переселенці, а також особи, які були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.

Консультації щодо отримання ваучерів та подальшого навчання на Житомирщині – у відділі активних програм зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном: 067-687-98-51.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: