На Житомирщині 11-ти класниця, проти якої порушено кримінальну справу, відстоює свої права у суді. Дівчину звинуватили у крадіжці телефону і, за її словами, заставили підписати зізнання. Вона каже, що телефон не вкрала, а знайшла. Крім того, під час слідства її права неодноразово були грубо порушені самими міліціянтами.
Наче, через них вона і до лікарні потрапила, бо її побили. Дівчина подала позов, щоб у суді з’ясувати законність порушення справи та дій співробітників правоохоронних органів. Проте поки що Феміда не на її стороніі. Правозахисники кажуть, що боротимуться за справедливість до кінця.
Людмила Серебрякова – школярка:
- Вони мені погрожували, постійно погрожували. Казали, що якщо я не буду робити те, що вони мені говорять, писати те, що вони мені диктують, вони мене закриють. Була б людина, то діло найдеться. А людина в нас є, то ми тобі ще щось приш’єм.
Зараз Людмила у лікарні. Сюди її привезлa швидка прямо з міліцейського відділку. За словами дівчини, її вдарила працівниця міліції. Школярка розповідає – спершу по неї у школу приїхали двоє міліціонерів у цивільному, але тоді забрати школярку без батьків не дозволили вчителі.
Антоніна Гранківська - директор школи:
- Я запитала, чи знає про це батько й мати. Вони пояснили, що ні. Тоді я кажу, що ви розумієте, що я не маю права вам зі школи віддати дитину для того, щоб ви взяли її з собою. Вони піднялися і вийшли зі школи.
Міліціонери дочекалися, коли Люда вийде зі школи, і, як розказує дівчина, силою посадили її в машину.
Людмила Серебрякова – 11-ти класниця:
- Вони почали мене скручувати, бити, в живіт, де тільки було можна, куди доставали. І поволокли в машину.
В управлінні міліції запевняють, що їхні працівники все робили за законом і в рамках дозволеного. Якщо буде доведено, що Людмила все-таки вкрала телефон, то на неї чекає штраф чи обмеження волі до 2-х років.
На даний момент школярка у лікарні. Стосовно міліціонерів – юристи порахували, що проти правоохоронців у даному випадку можна порушити аж п’ять кримінальних справ, зокрема за перевищення службових повноважень.
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...