Цю проблему депутати міської ради обговорювали на черговій сесії. З питанням, щодо низької енергоефективності встановлених конструкцій до міського управління освіти звернувся депутат Андрій Лілік:
"Управління освіти надає виписку з нового ДБНу з енергоефективності конструкцій остеклення у нашій кліматичній зоні. Житомир – це перша кліматична зона. Коефіцієнт опору теплопередачі у першій кліматичній зоні, з 2013 року – 0,75. Тепер, управління освіти надає мені документи-сертифікати одного з виробників, який брав участь у встановленні даних вікон. У сертифікаті зазначено коефіцієнт, який на 10 % нижче".
Також, за його словами, сама процедура встановлення нових віконних блоків у дитячих закладах нашого міста є недостатньо зрозумілою. Виконуючий обов’язки начальника житомирського міського управління освіти Олег Лобунець запевнив, що наявна проблема обов’язково знайде своє рішення.
"Я чітко сьогодні можу зізнатися, що це - помилка. І, скажем таким чином: з цією помилкою треба працювати і намагатися, щоб ці питання більше не виникали". Депутати запропонували одразу декілька можливих варіантів вирішення цієї ситуації. Тож, проблема якості віконних конструкцій залишається на контролі депутатів.