Тендерами Житомирського міського управління освіти зацікавились депутати обласної ради » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Тендерами Житомирського міського управління освіти зацікавились депутати обласної ради

Автор: news_maker от 20-11-2013, 17:34, Переглядів: 1014

Тендерами Житомирського міського управління освіти зацікавились депутати обласної ради

Сергій Сухомлин навів офіційні дані управління освіти про невідповідність харчування дітей у дитсадках існуючим нормам. Особливе обурення викликала ситуація із забезпеченням молочними продуктами. "Останні тендери по закупівлі молочної продукції призвели до того, що сьогодні в дитячих садочках проводять збори, на яких батькам пропонують або купувати молочні продукти за власні кошти, або приносити ці продукти з собою. Хто буде нести відповідальність за якість цих продуктів і за здоров'я дітей, які відвідують ці дошкільні заклади?", – задався питанням депутат. І вніс пропозицію створити комісію, яка б навела порядок в тендерних закупках управління освіти.

Депутати пропозицію підтримали, але, щоб зробити склад комісії максимально ефективним, з включенням представників правоохоронних та контролюючих органів, розпорядження про це мають підписати голова обласної ради та голова обласної державної адміністрації. Зрештою, таке рішення і було ухвалене.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: