Для участі у третій фазі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» визначено 8 районів області » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Для участі у третій фазі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» визначено 8 районів області

Автор: admin від 17-11-2014, 17:59, переглядів: 1 180

Для участі у третій фазі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» визначено 8 районів області


Як уже повідомлялося, 29 вересня цього року у Житомирі стартувала третя фаза спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», головною метою якого є сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом посилення спільного управління та заохочення громадської ініціативи.
З урахуванням суспільно-політичної ситуації в країні зменшено навантаження на місцеві бюджети. Отже, Проект фінансується на 75% Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН в Україні, на 25% - місцевим бюджетом і на 5% - громадою населеного пункту. Для участі у третій фазі Проекту подали заявки всі 23 райони Житомирщини. При відборі претендентів враховувалися такі основні критерії, як рівень соціально-економічного розвитку району, доступність до якісного водопостачання, стан інфраструктури охорони здоров`я, стан навколишнього середовища, проведення заходів щодо енергоефективності, мотивація участі в Проекті МРГ, готовність до зобов’язань в рамках Проекту. Отже, для участі у третій фазі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» було визначено 8 районів – Чуднівський, Андрушівський, Коростенський, Романівський, Ружинський, Бердичівський, Любарський, Лугинський. До резервного списку внесено Новоград-Волинський, Червоноармійський та Володарсько-Волинський райони.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: