В Житомирі готуються змінити схему руху маршрутних таксі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В Житомирі готуються змінити схему руху маршрутних таксі

Автор: news_maker від 9-04-2015, 13:01, переглядів: 1 933

В Житомирі готуються змінити схему руху маршрутних таксі

А саме максимально прибрати їх з центральних вулиць міста та перенаправити на другорядні. Зміни в русі мають торкнутися 21 маршруту, відповідно до Проекту рішення виконкому "Про затвердження міської автобусної мережі".

Саме цей проект обговорили на громадських слуханням представники влади, перевізники і житомиряни, які представляли окремі райони міста. Приводом для підняття питання став лист від Трамвайно-тролейбусного управління з проханням розвантажити від маршруток центральні вулиці та тим самим дати можливість комунальному підприємству ТТУ розвиватися. Сьогодні електротранспорт може перевозити достатньо велику кількість людей, йдеться у листі, рух громадського транспорту є дуже інтенсивним, в час пік тролейбуси ходять з інтервалом в 1,5 хвилини.

До того ж, є наміри розширити в найближчому часі мережу електротранспорту, додає заступник міського голови Євгеній Демчик:

"Сьогодні ми збільшуємо рухомий склад ТТУ, збільшуємо кількість тролейбусів і плануємо запустити ще декілька маршрутів, поєднав район Крошні з Корбутівкою, з Богунією. Відповідно колектив та профспілки ТТУ просили ініціювати сьогоднішнє зібрання та обговорити можливість зміни схем маршрутного таксі в Житомирі".

Також на розгляді в міському управлінні транспорту та зв’язку – питання вдосконалення автобусної мережі в районі Малікова. Які саме зміни можуть запровадити, пояснює начальник цього управління Тетяна Подорожня:

"Було розглянуто варіант, щоб три маршрути, які в деякій мірі дублюють один одного, це №1, №40 і №37, щоб їх об'єднати в один маршрут і в подальшому цей маршрут передати для обслуговування комунальному підприємству та розглянути можливість придбання для комунального підприємства автобусів великої місткості. Звісно, що це буде не завтра, не післязавтра. На це потрібен час. Тим більше, що по даних маршрутах ще є діючі договори, які діють до 2017-2018 років".

Під час обговорення зміни схеми руху маршруток представники громадськості активно висловлювали певні побажання. Всі пропозиції в міській раді пообіцяли врахувати, перш ніж виносити це рішення на затвердження членів виконкому міськради.

Категорія: Новини


загрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: