На вулицях міста працює механізована протиожеледна бригада » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На вулицях міста працює механізована протиожеледна бригада

Автор: news_maker от 1-12-2015, 19:31, Переглядів: 988

На вулицях міста працює механізована протиожеледна бригада

Управління комунального господарства міської ради повідомляє, що для забезпечення безпечного руху автотранспорту на базі комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» створено цілодобові чергові механізовані протиожеледні бригади, до складу яких входять автогрейдер, 3-4 одиниці підмітальної техніки, 4-5 піскорозкидачів та екскаватор, розроблено графік чергування бригад, виділено приміщення обладнане телефонним зв’язком і місцем відпочинку.

«Сьогодні станом на 12.00 год. на вулицях міста працює механізована протиожеледна бригада, до складу якої входять: 3 плужно-підмітальні машини, 2 плужно-підмітальні трактори, 5 піскорозкидачів, 1 автогрейдер та 1 екскаватор», - зазначив заступник начальника управління комунального господарства міської ради Віталій Шевчук.

Також він поінформував, що для недопущення ожеледі на проїжджій частині та зменшення ризику аварійності 5 піскорозкидачів виконує посипку проїжджої частини вулиць міста протиожеледною сумішшю.

«В першу чергу проводиться посипка підйомів та спусків на мостах та шляхопроводах, аварійно небезпечних перехресть, після чого виконується посипка протиожеледною сумішшю головних транспортних вулиць та вулиць, по яких пролягають тролейбусні маршрути з поступовим розгалуженням на другорядні вулиці», - зазначив В.Шевчук.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: