Студентка ЖДТУ здобувала освіту в університеті Чехії » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Студентка ЖДТУ здобувала освіту в університеті Чехії

Автор: news_maker від 4-07-2016, 13:15, переглядів: 904

Студентка ЖДТУ здобувала освіту в університеті Чехії

Студентка 5 курсу факультету обліку і фінансів Житомирського державного технологічного університету Максимчук Марина з 7 березня по 30 червня навчалася в University of South Bohemia в м. Чеське Будейовіце Чехії на Економічному факультеті у рамках програми «Erasmus».

«Чеське Будейовіце невеличке за розміром, населення складає менше 100 тисяч осіб. Проблематичним є те, що загалом чехи не розмовляють англійською мовою. Проте можна сміливо питати дорогу в чехів українською, бо наші мови дуже схожі», зазначила Марина.

Після повернення у Житомир вона поділилася враженнями від закордонної освіти: «Навчання у нас проводилося англійською мовою, і так, як це була моя перша поїздка за кордон, то знадобився певний час для адаптації до іноземної мови, валюти, середовища, – Заняття проводились і о 10 годину ранку, і 0 17 годині. Електронні матеріали та домашнє завдання до предметів були розміщені на так званому «Стагі» – внутрішньому веб-сайті університету».

«Моє найулюбленіше місце – університетська бібліотека. Там можна знайти всі необхідні книги для навчання. Також є вільний доступ до Інтернету», – розповіла Марина.

На території університету розташовані гуртожитки, їдальня, навчальні корпуси та спортивний майданчик. Марина проживала в гуртожитку та познайомилася зі студентами з України, Білорусії, Франції, Індії, Португалії, Іспанії, Латвії, Перу та Німеччини.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: