Сьогодні в Житомирі зупинився весь електротранспорт. В ТТУ почали безстрокову акцію протесту із вимогою виплатити зарплату. Люди чекатимуть грошей до вечора. Кажуть, якщо на рахунок таки надійдуть якісь кошти, вони відразу вийдуть на лінію. Вранці 22 грудня працівники ТТУ пікетуватимуть біля органів місцевої влади - міськвиконкому та облдержадміністрації з вимогою погасити заборгованість по зарплаті, яка складає більше 6 млн. грн. Акція протесту буде проходити в центрі Житомира, на площі С. П. Корольова.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...