Приватні перевізники отримали 22 штрафи за півтора місяці нового тарифу » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Приватні перевізники отримали 22 штрафи за півтора місяці нового тарифу

Автор: news_maker от 19-07-2017, 22:28, Переглядів: 741

Приватні перевізники отримали 22 штрафи за півтора місяці нового тарифу

З 1 червня по 19 липня управління транспорту міської ради наклало 22 штрафи на приватних перевізників, за порушення умов договору по перевезенню пасажирів у Житомирі. Про це сьогодні, 19 липня, повідомила Вікторія Климчук-Побережник, начальник управління транспорту і зв'язку міської ради на засідання міськвиконкому.

"Шість штрафів вже оплачені, ми контролюємо цей процес. Після оплати перевізник має принести нам квитанцію", - повідомила посадовець. Також із 23 машин, які потребують заміни через значний вік, вже замінили 18. "Наразі 5 машин перевізники пропонують залишити, адже на їх думку вони знаходяться в гарному технічному та зовнішньому вигляді. Тому ми пропонуємо створити комісію, яка ці машини має оглянути та надати нам рекомендації", - розповів Дмитро Ткачук, заступник Житомирського міського голови.

Крім того, Вікторія Климчук-Побережник надала інформацію про виконання додаткової угоди, на підставі якої 2 червня і змінили тариф. "Сьогодні існує негативна тенденція, коли виникає конфлікт між водіями та пільговиками власне в маршрутці", - розповіла Вікторія Климчук-Побережник, начальник управління транспорту та зв'язку. Нагадаємо, що однією із умов зміни тарифу для маршрутних таксі виконком міської ради визначив безкоштовне перевезення пільговиків.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: