Футбольний клуб "Полісся Житомир" привезло срібло з Міжнародного турніру в Луцьку » Новини Житомира

Автор: admin від 12-03-2013, 22:13, переглядів: 3 020

З 8 по 10 березня в Луцьку пройшов міжнародний турнір на кубок ФК «Адреналін». Всього в турнірі взяло участь 14 команд, які були розділені на 2 групи, в яких змагалися за коловою системою. Команди, які посіли 1-е місце в групах, визначали переможця турніру у фінальному матчі. Команди, що посіли другі місця, грали між собою за бронзові медалі; треті команди розігрували 5-6 місця і так далі.У перший ігровий день команда Полісся Житомир провела 2 успішні гри:"Рух" ім.Маркевіча (Винники) - "Полісся" (Житомир) 2:2"Полісся" (Житомир) - "Ніка" (Івано-Франківськ) 1:0 Другий ігровий день виявився не менш успішний для житомирян. Вони впевнено обіграли команди з Луцька та Словаччини, а також не поступалися переможцям минулорічних змагань львівським Карпатам:"Полісся" (Житомир) - "Друстав" (Свидник, Словаччина) 4:1"Денді" (Луцьк) - "Полісся" (Житомир) 0:2"Карпати-1" (Львів) - "Полісся" (Житомир) 1:1 У фінальний день змагань Поліссі зустрілося з ще однією житомирської командою «Фенікс». "Полісся" - "Фенікс 2" 2:2 Таким чином, в групі В по 12 очок набрали "Полісся" та "Ніка", тому долю першого місця тут вирішив очна зустріч команд, гол, який житомиряни забили у ворота "Ніки" ще в перший день турніру, вигравши очний поєдинок.У грі за перше місце Поліссі зустрілося з Фенікс-1. У підсумку програвши 5-0 хлопці здобули срібні медалі.Вротарь житомирян, Артем Вербило, який неодноразово виявляв себе з кращого боку і виручав команду здобув звання «кращого воротаря», але на цьому свято футболу для Поліссі не закінчився.Хлопці зустрілися з тренером і футболістами Динамо Київ, які в цей день також проводили гру в Луцьку.Не залишивши житомирян без уваги Олег Блохін і його команда виділили час кожному з дітей. Цей день запам'ятатися кожному майбутньому футболісту!

Категорія: Новини / Фото