1/4 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2013 року » Новини Житомира

1/4 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2013 року

Автор: news_maker від 28-10-2013, 16:09, переглядів: 1 229

1/4 фіналу розіграшу   Кубку  Житомирського району з футболу 2013 року

27 жовтня відбулись матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубку Житомирського району з футболу. Якщо «Танкіст» і «Атлет» здобули впевнені перемоги над своїми суперниками, то інші два півфіналісти визначились в запеклій боротьбі. В матчі «Профільтех» - «Метеор» переможець визначився лише в серії післяматчевих одинадцятиметрових ударів, хоча до останніх хвилин нічого не передбачало такого розвитку подій. Іванівська команди в середині другого тайму впевнено вела з рахунком 3:0. Однак, василівські гравці підловили суперника, який напевно вирішив, що справу зроблено, і в останній десятихвилинці зуміли зрівняти рахунок. Рівна боротьба до останніх хвилин була у матчі «Садки» - «Кам’янка», і коли вже всі готувались до серії пенальті кам’янській команді вдалось забити два м’ячі – на 90 та 90+2 хвилинах.

Результати матчів 1/8 фіналу:
«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) 2:0 (2:0)
САДКИ – КАМ’ЯНКА 1:3 (0:0)
«АТЛЕТ» (Гуйва) – «ГРАНІТ» (Давидівка) 6:0 (4:0)
«ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) – «МЕТЕОР» (Василівка) 3:3 (1:0) по пен. 7:6

02 листопада в 1/2 фіналу зустрінуться «Танкіст» - «Профільтех», «Атлет» - «Кам’янка». Фінальна гра відбудеться 03 листопада. Запрошуємо любителів футболу на вирішальні матчі розіграшу Кубку Житомирського району.
Докладнішу інформацію дивіться на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua