Спортсмени з Житомирщини вибороли бронзу на чемпіонаті України з плавання в ластах » Новини Житомира

Автор: news_maker від 23-06-2017, 12:10, переглядів: 1 034

З 31 травня по 4 червня в столичному Палаці підводного спорту пройшли змагання Чемпіонату України 2017 року з плавання в ластах (підводного спорту), в яких взяла участь збірна команда Житомирської області, в складі якої виступали спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис».
В перший день змагань майстри спорту Анастасія Сайко та Валентин Салімовський стали бронзовими призерами в змішаній естафеті 4 х 100 м плавання в біластах разом зі своїми колегами із Києва та Харкова.
В подальшому Анастасія ще завоювала срібну медаль на дистанції 400 м плавання в біластах, яка вперше була включена до програми змагань. Крім того, вона була четвертою на 200 м та п’ятою на 100 м плавання в біластах.
Серед інших результатів слід відмітити четверте місце Олександри Панченко в змішаній естафеті 4 х 100 м в біластах та п’яте місце Романа Науменко, Дениса Хованова і Владислава Карамишева в естафеті 4 х 200 м плавання в ластах, а також шосте місце останнього в підводному плаванні на 400 м.
Таким чином, за підсумками Чемпіонату спортсмени-підводники поклали в скарбничку області три медалі та 592 залікових балів по рейтинговій таблиці Мінмолодьспорту України. Така кількість очок є рекордною за шість років виступів у змаганнях вищого рангу, а враховуючи очки по результатам виступу в Кубку України 2017 року з плавання в ластах – то їх вже 864.
Загалом спортсмени Малинського Спортивного клубу «Оазис» в цьому році вже завоювали 44 нагороди в змаганнях різного рівня, серед яких 14 золотих, 16 срібних і 14 бронзових, в тому числі 1 срібна на 2-му етапі Кубку Світу, три срібних та чотири бронзових на Чемпіонаті та Кубку України.

Категорія: Новини / Фото