Житомирському ТТУ не вистачає 5 мільйонів гривень. Хоча гроші є, але поки що не для Житомира » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Житомирському ТТУ не вистачає 5 мільйонів гривень. Хоча гроші є, але поки що не для Житомира

Автор: news_maker від 21-11-2012, 14:59, переглядів: 1 811

Житомирському ТТУ не вистачає 5 мільйонів гривень. Хоча гроші є, але поки що не для Житомира

Близько п’яти мільйонів гривень необхідно, аби житомирське ТТУ завершило рік без боргів. "І ці гроші є, – каже міський голова Володимир Дебой. – але Житомиру дісталося менше, ніж очікувалося": "На жаль, ці кошти надійшли на пільгове перевезення всіх жителів області. І, відповідно до попереднього розпорядження голови облдержадміністрації, ТТУ було виділено 1 мільйон 800 тисяч гривень. Ми сподіваємося, що нам ще виділять десь 2 мільйони 200 тисяч, щоб загальна сума була хоча б 4 мільйони. Решту знайдемо за рахунок заліку по електроенергії. Тобто, електроенергію можна буде закрити шляхом заліку, а виручку, яку ми отримаємо, цей 1 мільйон, ми спрямуємо на погашення заборгованості по заробітній платі".

Чи вдасться реалізувати цей план, залежить від депутатів обласної ради. У четвер на сесії вони можуть перерозподілити кошти цієї субвенції на користь ТТУ. За словами Володимира Дебоя, під час робочої наради минулого тижня попередня домовленість була досягнута. Що вирішить сесія облради, буде відомо вже завтра.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: