На Житомирщині під час аукціону аграрії придбали права оренди на 4 земельні ділянки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині під час аукціону аграрії придбали права оренди на 4 земельні ділянки

Автор: news_maker от 28-08-2018, 07:55, Переглядів: 451

На Житомирщині під час аукціону аграрії придбали права оренди на 4 земельні ділянки

У серпні цього року під час земельного аукціону аграрії придбали права оренди на 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Про це повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.

Земельні ділянки загальною площею 308,3 га розташовані на території Клітищенської та Зороківської сільських рад Черняхівського району.

Ділянки передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартову ставку річної орендної плати встановлено на рівні 8% від нормативної грошової оцінки.

Найдорожче під час аукціону продано право оренди земельної ділянки площею 99,3 га на території Клітищенської сільської ради Черняхівського району, де стартова ціна піднялася до 44,16 % від нормативної грошової оцінки та становила 460,5 тис. грн.

Сумарний обсяг річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 1,104 млн грн, які орендарі сплачуватимуть щорічно до місцевих бюджетів Житомирської області.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: