Реконструкція Житомирського обласного онкодиспансеру – один із масштабних медичних проектів для області, який реалізовуватимуть за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2018-2019 рр. У центральному приміщенні вже розпочались роботи із утеплення фасаду.
Хід проведення робіт оглянув голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 28 серпня, під час виїзної наради щодо реконструкції онкодиспансеру. Участь у нараді також взяв голова Житомирської облради Володимир Ширма та заступник голови ОДА Роман Щебетов.
«Онкодиспансер – починаємо з малого і в перспективі вийдемо на потужний об‘єкт. Стартували з роботами з термосанації центрального приміщення. Далі – прибудова. На це із ДФРР і обласного бюджету в цьому році спрямували 15 млн грн. За 2 роки онкодиспансер має стати одним із кращих у державі за умовами лікування та обладнанням для хіміотерапії», – прокоментував голова ОДА Ігор Гундич після наради.
Реконструкцію Житомирського обласного онкодиспансеру почнуть з термосанації та добудови, потім займуться переплануванням та створення комфортних умов.
У 2018 році на роботи у термосанації та добудови до центрального корпусу спрямують 15 млн грн – по 7,5 млн грн з коштів ДФРР та обласного бюджету. Лише після завершення виготовлення проектної документації буде відомо загальну вартість реконструкції об’єкту. Проте вже зараз відомо, що планують провести перепланування, а також створити комфортні умови для пацієнтів та придбати сучасне обладнання, аби диспансер був одним із кращих в державі.
Житомирщина – одна з областей, яка найбільше постраждала від аварії на ЧАЕС. Зараз в регіоні проживає близько 30 тисяч людей, які перенесли онкологічне захворювання. Кількість хворих збільшується кожного року, а Житомирський обласний онкодиспансер – чи не єдина установа на території області, де вони можуть пройти курс лікування. Тому очільники Житомирщини зазначають, що мають зробити все, щоб онкодиспансер став одним з кращих закладів у країні не тільки за якістю надання медичних послуг, а й створенню комфортних умов. Зараз це одне з найпріоритетніших завдань для області. Реконструкція онкодиспансеру передбачає термосанацію, добудову до центрального корпусу, перепланування корпусів.
«Одним з основних пріоритетів у галузі охорони здоров'я є онкодиспансер. Це один із тих закладів, який найбільше нарікань отримував і щодо умов перебування, і щодо інших моментів. Тому разом з облдержадміністрацією та депутатським корпусом прийняли рішення про те, що за два роки ми маємо зробити цей медичний заклад зразковим. З обласного бюджету ми виділили 7,5 млн грн на цей рік та з Державного фонду державного розвитку ще 7,5 млн грн. Тобто до кінця року маємо освоїти тут 15 млн грн: термосанація всередині, заміна вікон та добудова. А наступного року ми збираємося перепланувати все всередині, зробити комфортними палати, санвузли, поставити нову вентиляційну систему, облаштувати адмінкорпус, який ми добудуємо. Щоб і пацієнтам, які знаходяться тут, і медичним працівникам було комфортно.
Ще у грудні минулого року ми виділили кошти на проектні роботи. Я думаю, що все це буде враховано. За рахунок добудови двох поверхів розвантажимо наше відділення, тому там стане більш просторо та комфортно», – розповів голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.
21 травня виконавчий комітет Житомирської міської ради погодив розміщення вуличних терміналів продажу та поповнення транспортних карток CityCard за 19 адресами, більшість з яких вже були встановлені ...
13 травня 2025 року внесено зміни в роботу автобусного маршруту №44 (Праці — вул. Бориса Тена — Гідропарк / Міське кладовище). Коригування стосуються переважно ранкового та вечірнього часу...
У Житомирі завершили роботи із заміни трамвайного полотна на вулиці Бориса Тена — на відрізку між вулицями Хлібною та Небесної Сотні. Про це повідомляє КП «ЖТТУ»...
Житомир став одним із пілотних міст України, де стартувала розбудова безбар’єрного транспортно-пішохідного маршруту. Цей проєкт спрямований на забезпечення максимальної доступності для людей з ...