На Житомирщині шахраї представляються заступниками прокурора області та вимагають гроші » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині шахраї представляються заступниками прокурора області та вимагають гроші

Автор: news_maker от 20-12-2018, 16:51, Переглядів: 454

На Житомирщині шахраї представляються заступниками прокурора області та вимагають гроші

У Житомирській області вкотре активізували свою злочинну діяльність шахраї, які, представляючись першим заступником, або заступником прокурора області, вимагають кошти.

Зокрема, зловмисники, телефонуючи до керівників державних установ, організацій, а також приватних підприємств на мобільні телефони, вимагають від них перерахунку грошових коштів на банківську картку. До того ж, відмовляються зустрічатися, називаючи номер карткового рахунку.

Дзвінки від шахраїв надходять з наступних номерів мобільних телефонів: 066 863 29 61, 095 043 93 53.

Прокуратура Житомирської області офіційно повідомляє, що такі прохання мають винятково шахрайські мотиви, за які передбачена кримінальна відповідальність.

Наразі вирішується питання щодо внесення відомостей про зазначені факти до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриття кримінального провадження.

Також прокуратура області звертається до усіх жителів Житомирщини з проханням бути пильними і не піддаватися на шахрайські дії. У разі одержання подібних дзвінків або повідомлень, просимо громадян відразу звертатися до органів поліції або прокуратури та оперативно повідомляти про шахраїв.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: