На базі Житомирського обласного перинатального центру проводитимуть міжнародні тренінги » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На базі Житомирського обласного перинатального центру проводитимуть міжнародні тренінги

Автор: news_maker от 27-01-2019, 00:45, Переглядів: 896

На базі Житомирського обласного перинатального центру проводитимуть міжнародні тренінги

Кращі європейські фахівці на базі Житомирського обласного перинатального центру проводитимуть міжнародні тренінги з надання неонатологічної допомоги.

Міністерство охорони здоров’я України підписало Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з Фундацією медичної допомоги дітям (Children’s Medical Care Foundation), метою якого є підвищення рівня надання неонатологічної допомоги в Україні.

Експерти Фундації медичної допомоги дітям обрали Житомирський обласний перинатальний центр, як один із трьох закладів в Україні, де проводитимуть міжнародні тренінги з надання неонатологічної допомоги.

За словами головного лікаря Житомирського обласного перинатального центру Юрія Вайсберга, проведення тренінгів для спеціалістів неонатологічної служби дасть можливість впроваджувати світові стандарти надання неонатологічної служби, покращувати якість виходжування недоношених дітей, зменшувати малюкову захворюваність та летальність.

Ці заклади обрані для створення на їх базі тренінгових центрів з метою проведення міжнародними експертами тренінгів для лікарів-неонатологів, лікарів-анестезіологів дитячих, медичних сестер відділень для новонароджених, а також розробки та впровадження Концепції розвитку неонатологічної служби.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: