Офіційні спостерігачі ОБСЄ за виборами вже працюють на Житомирщині » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Офіційні спостерігачі ОБСЄ за виборами вже працюють на Житомирщині

Автор: news_maker от 21-02-2019, 08:35, Переглядів: 355

Офіційні спостерігачі ОБСЄ за виборами вже працюють на Житомирщині

Заступник голови ОДА Ярослав Лагута провів зустріч з офіційними представниками ОБСЄ в Україні, які будуть спостерігати за виборчим процесом на Житомирщині. Спостерігачі від ОБСЄ працюватимуть на території області щонайменше 1,5 місяці, за потреби й більше. Також запланували відвідати кожен куточок Житомирщини.

20 лютого, заступник голови ОДА Ярослав Лагута зустрівся зі довгостроковими спостерігачами ОБСЄ Ендрю МакЕнті та Трондом Хасбі (Місія зі спостереження за виборами). Представники місії зауважили, що будуть стежити за процесом виборів в області. За кілька днів до виборів до них приєднається ще кілька спостерігачів від ОБСЄ, щоб максимально розподілитися по районам Житомирщини для спостереження за волевиявленням громадян.

«Ми дивитимемося за виборчим процесом, як працюють дільниці, як дотримуються законодавства, а хто переможе нас не стосується. Ми прагнемо потрапити у всі частинки області. Перед виборами приєднаються колеги, які працююватимуть по всій області. Інколи люди називають нас виборчою поліцією або інспекцією на виборах», - зазначив довгостроковий спостерігач ОБСЄ Ендрю МакЕнті.

«Для нас наявність спостерігачів європейських та світових є своєрідною школою демократії. Ми зацікавлені у тому, щоб більше представники сталих демократій підтвердили відвертість та чесність виборів», - сказав Ярослав Лагута.

Заступник голови ОДА також відмітив, що облдержадміністрація стоїть осторонь процесу виборів, проведення та організації. Адже цим займаються відповідні окружні виборчі дільниці.

«Проте нам небайдужі дві речі. Перше, щоб процес був абсолютно вільним для населення, прозорим. Та аби в умовах надскладної політичної ситуації ніякі зовнішні сили не впливали на вибори таким чином, щоб загальний курс держави залишився незмінним, незалежно від переможця», - наголосив Ярослав Лагута.

Спостерігач ОБСЄ Ендрю МакЕнті підкреслив: «Ми є офіційною командою ОБСЄ зі спостереження за виборами. І наголошую, що працюємо саме з виборчим процесом і не пов'язані з іншими процесами».

Офіційні спостерігачі ОБСЄ за виборами вже працюють на Житомирщині
Офіційні спостерігачі ОБСЄ за виборами вже працюють на Житомирщині

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: