Передали новий транспорт медикам, 21 березня, голова ОДА Ігор Гундич та голова облради Володимир Ширма.
Авто закупили у рамках програми Президента України «Сільська медицина», яка передбачає підвищення якості послуг у сільських медичних закладах.
Також у рамках програми на Житомирщині ведеться будівництво 21 амбулаторії нового типу із житлом для лікарів.
«Можна багато говорити про реформи, які відбуваються в країні. Але їх складно пояснювати на цифрах. Тому сьогодні у рамках програми Президента України “Сільська медицина” в області розпочато будівництво 21 амбулаторії. До кінця року плануємо ввести їх в експлуатацію. До кожної з них передбачені автомобіль і сучасне обладнання. Автомобілі ми закупили вже, тому вони не мають просто простоювати, а повинні виконувати ту функцію, яка на них покладена. Лікарі зможуть без проблем охоплювати територію, яку вони обслуговують, у будь-який час виїжджати до пацієнтів, проводити прийоми та консультувати навіть тих людей, які не зможуть прийти до амбулаторії. Сподіваюся, що на наступні роки ця програма буде мати продовження, адже це те, чого потребують люди, що мають відчувати у медичній реформі», – зазначив Ігор Гундич.
Як зазначив голова обласної ради Володимир Ширма, програма «Сільська медицина» - це нова якість медичних послуг.
«Для тих амбулаторій, які наразі будуємо в області, придбано ці автомобілі. Тепер сімейні лікарі зможуть своєчасно і швидше добиратися до пацієнтів. Тож медична реформа – в дії. Так крок за кроком виконуємо взяті на себе зобов’язання. Це стосується і будівництва амбулаторій, і забезпечення їх сучасним обладнанням», - сказав Володимир Ширма.
«Вже сьогодні лікарі мають можливість користуватися новими автомобілями, виїжджати на прийоми до пацієнтів. Зараз триває процес оформлення автівок. Вони будуть передані на баланс амбулаторій», – зазначає Микола Суслик.
Новими автомобілями лікарі користуватимуться вже від сьогодні. Ці авто – не швидкі допомоги, вони необхідні сільським лікарям, щоб приїхати на прийом до пацієнта у віддалених селах, особливо, якщо людина за станом здоров’я не може прийти на обстеження в амбулаторію.
Службові авто допоможуть скоротити відстань між пацієнтом та лікарем у сільській місцевості.
Вартість автотранспорту після тендерних процедур склала 10 млн 538 тис. грн, або 479 тис. грн за одну автівку.
На розбудову сільської медицини Житомирщина отримала 232 млн грн з держбюджету, які спрямовуються на будівництво амбулаторій та закупівлю 22 одиниць службового автотранспорту. Загальна кошторисна вартість однієї амбулаторії складає 7 млн 200,0 тис. грн.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...