Стипендії голови ОДА цьогоріч вже отримують 80 молодих талантів Житомирщини » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Стипендії голови ОДА цьогоріч вже отримують 80 молодих талантів Житомирщини

Автор: news_maker от 13-06-2019, 09:23, Переглядів: 363

Стипендії голови ОДА цьогоріч вже отримують 80 молодих талантів Житомирщини

Вже не перший рік обдарована й талановита молодь Житомирщини отримує стипендії від голови ОДА Ігоря Гундича. Наразі 50 спортсменів та 30 молодих людей, які займаються творчою діяльністю, щомісяця отримують від 1 до 10 тисяч гривень.

«Перспективна молодь має вже зараз відчувати підтримку і зацікавленість з боку влади. Це стимул для них розвиватися далі. Цьогоріч ми подвоїли стипендії для 50 провідних спортсменів, які представляють Житомирщину на різних рівнях. У 10 разів збільшили стипендії до Дня молоді! Невдовзі їх вручатимемо. Приємно, що щороку все більше молоді отримує фінансові заохочення», – говорить голова ОДА Ігор Гундич.

Так вже до кінця червня ще 20 обдарованих жителів напередодні Міжнародного дня молоді отримають одноразову стипендію у розмірі 10 тисяч гривень.

Загалом на Житомирщині діє декілька програм для підтримки талановитої молоді, яка має здобутки у певних сферах. Стипендії від голови ОДА Ігоря Гундича отримує молодь за досягнення у спорті, науці, культурі – від 1 до 10 тис. грн з обласного бюджету.

За інформацією управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ОДА, із січня 50 провідних спортсменів отримують щомісяця від 1,6 до 8 тис. грн – удвічі більші, ніж минулого року. Серед них – переможці та призери чемпіонатів, Кубків Європи, світу, чемпіонатів України серед дорослих, молоді та юніорів.

Також 31 травня в управлінні завершили прийом заявок на отримання разової виплати у розмірі 10 тис. грн до Міжнародного дня молоді. Переможців на здобуття стипендії голови ОДА із усіх кандидатів визначить комісія у найближчий час.

Ще 30 молодих талановитих людей Житомирщини продовжують отримувати щомісячну стипендію голови ОДА у розмірі 1 тис. грн.

Як повідомили в управлінні культури і туризму Житомирської ОДА, у червні-липні цього року комісія перегляне кандидатури цих стипендіатів. Зараз же є можливість у молодих людей віком до 30 років, які займаються творчою діяльністю, подати свої кандидатури на здобуття стипендії.

Нагадаємо, що на 2019 рік в обласному бюджеті на виплату стипендій передбачили 2 млн 400 тис. грн.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: